partnerzy portalu

współpracują z nami między innymi:

 
partner
Kancelaria Eureka-Finanse Sp. z o. o. powstała w roku 1999. Dostrzegając zagrożenia jakie stwarza prowadzenie działalności w realiach coraz dynamiczniej rozwijającej się w naszym kraju gospodarki rynkowej oraz obserwując coraz większe rozluźnienie dyscypliny finansowej wielu przedsiębiorstw, nieterminowe regulowanie przez nie należności oraz stałe wydłużenie terminów płatności, firma nasza oferuje pomoc w skutecznym dochodzeniu roszczeń finansowych lub ich sprzedaży. Poprzez współpracę ze specjalizującą się w zabezpieczaniu i odzyskiwaniu należności na drodze sądowej - kancelarią prawną, firma nasza zapewnia kompletną obsługę prawną zarówno na etapie zabezpieczenia kontraktu jak i w przypadku postępowań sądowych i komorniczych związanych z odzyskaniem powstałych należności wymagalnych. Do najważniejszych atutów firmy należą doświadczona kadra z wieloletnim doświadczeniem w zakresie stawianych przed nią zadań jak i ciągle rozszerzana o nowe podmioty - baza informatyczna obejmująca kilka tysięcy przedsiębiorstw i przedsiębiorców zarówno regionu Pomorza Zachodniego, jak i całego kraju.Poprzez nasze działania usprawniamy przepływ środków pieniężnych i poprawiamy płynność finansową tworząc najefektywniejsze rozwiązania problemów finansowych naszych klientów.

 
partner
Unijne Centrum Odszkodowań powstało z myślą, aby pomagać ofiarom wypadków komunikacyjnych w dochodzeniu najwyższego zadośćuczynienia w możliwie najkrótszym czasie od firm ubezpieczeniowych za uszczerbek na zdrowiu fizycznym, uszczerbek na zdrowiu psychicznym, ból i cierpienie związane z wypadkiem, utracone bądź zniszczone mienie, koszty związane z leczeniem, koszty związane z dojazdami, utracone korzyści, jak również rent za trwały uszczerbek na zdrowiu oraz odszkodowanie dla rodzin ofiar śmiertelnych.

 
windykacja należności
Firma windykacyjna "Windykacja" Sp. z o.o z Kalisza działa w branży windykacyjnej od 2002 roku. Poprzez realizację projektu rozwoju działu handlowego, planujemy dalszy dynamiczny rozwój firmy. Głównym przedmiotem naszej działalności jest obrót wierzytelnościami i dochodzenie roszczeń finansowych z tytułu obrotu gospodarczego. Nasza oferta to skup wierzytelności, windykacja należności, monitoring należności (szereg działań prewencyjnych zapobiegających powstawanie trudnych należności) oraz wywiad gospodarczy. Zapewniamy kompleksową obsługę, wyłącznie z wykorzystaniem środków dyscyplinujących przewidzianych przez prawo. Preferowaną przez nas metodą egzekucji jest bezpośredni kontakt z dłużnikiem. Posiadamy własną obsługę prawną oraz wyspecjalizowane zespoły interwencyjne działające w terenie. Dysponujemy odpowiednio wykształconą, młodą i kreatywną kadrą, wspieraną przez doświadczonych radców prawnych. Posiadamy rekomendację Polskiego Związku Windykacji. Jest to branżowy związek mający na celu dbałość o interesy firm windykacyjnych poprzez kreowanie ich pozytywnego wizerunku.

 
partner
IBBC Group jest wiodącą w Polsce firmą w zakresie oceny i optymalizacji ryzyka oraz wsparcia procesów decyzyjnych i bezpieczeństwa biznesu. Nasza reputacja i skuteczność wynika z doświadczenia w zarządzaniu ryzykiem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej oraz profesjonalnemu zespołowi pracowników. Do każdego zlecenia i Klienta podchodzimy elastycznie i indywidualnie w celu zaoferowania odpowiednich rozwiązań i usług. Sukces, zadowolenie i zaufanie naszych Klientów są dla nas priorytetem - największą satysfakcją i inspiracją do dalszego rozwoju.

 
partner
Mediacja to szybsza, tańsza i skuteczna alternatywa procesu sądowego. Osiągnięcie porozumienia trwa kilka, kilkanaście dni, nie wymaga opłacenia adwokata, a honorarium mediatora jest wielokrotnie niższe niż opłata wpisowa do sądu. Najważniejszą przewagą mediacji jest jednak to, że odzyskanie wierzytelności nie jest okupione zyskaniem nowego wroga, co zazwyczaj jest nieodłącznym skutkiem wygrania procesu. Po podpisaniu porozumienia strony zwykle kontynuują współpracę. Ugoda podpisana przed mediatorem ma moc ugody zawartej przed sądem; po nadaniu klauzuli wykonalności można z nią pójść do komornika /choć najczęściej nie trzeba, ponieważ prawie zawsze strony przestrzegają ugody, którą same wypracowały/. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

 
partner
Portal oferuje kompleksową obsługę prawną online klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Na stronie znajda Państwo aktualną bazę aktów prawnych, wzory pism i umów z każdej dziedziny prawa, księgarnię prawną, bazę prawników, forum prawne oraz wiele innych użytecznych narzędzi.

 
partner
Agencja Detektywistyczna WM RECOVERY Sp z o.o. z siedzibą w Gdyni oferuje szeroki wachlarz usług adresowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych klientów są kancelarie prawne, kancelarie finansowe, firmy, ale także osoby prowadzące działalność gospodarczą, zatrudniające pracowników, czy też osoby prywatne znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej. Oferujemy obsługę również w języku angielskim. Współpracujemy z najlepszymi adwokatami, radcami prawnymi i doradcami podatkowymi z całej Polski. Możemy zapewnić wysoką jakość usług, lojalność, dyskrecję i anonimowość. Tajemnica zawodowa i profesjonalizm to nasza dewiza.
Oferujemy usługi z zakresu:
- wywiadowni handlowej /gospodarczej-weryfikacja potencjalnych kontrahentów-weryfikacja zdolności płatniczej-partnerów handlowych/,
- ustaleń stanu majątkowego /podmiotów gospodarczych i osób fizycznych/,
- windykacji należności /poszukujemy informacji o dłużnikach, które są przydatne do postępowań windykacyjnych lub też w innych sprawach. Odnajdujemy dłużników, zbieramy wszelkie dane o dłużnikach i ich stanie majątkowym. Wszystkie te działania mają na celu wyegzekwowanie należnej wierzytelności/,
- poszukiwania osób zaginionych bądź ukrywających się przed wierzycielami,
- wykrywania podsłuchów,
- sprawdzania wiarygodności osób,
- śledztw spadkowych,
- sporządzania pism procesowych,
- możemy także reprezentować klienta w całym procesie egzekwowania wierzytelności.

 
partner
Kancelaria Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz spółka komandytowa funkcjonuje na rynku usług prawniczych i windykacyjnych od 2006 roku. Pod obecną marką działa od 2010 roku. Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie całego kraju, siedzibą kancelarii jest Wrocław. Celem założycieli kancelarii było stworzenie dużej i nowoczesnej firmy prawniczej, specjalizującej się w windykacji i dochodzeniu należności oraz w doradztwie szybko rozwijającym się podmiotom gospodarczym. Nasza reputacja i marka to efekt kilkunastu lat doświadczenia w windykacji należności oraz doradztwie prawnym w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Główne filary działalności kancelarii to: - windykacja i dochodzenie należności - kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i innych podmiotów korporacyjnych.
Misją Kancelarii Windykacyjnej Limanówka Wrzeszcz spółka komandytowa jest doraźna i kompleksowa obsługa prawna klientów kancelarii, w szczególności dochodzenie i windykacja należności od nierzetelnych kontrahentów, zapewniająca im prawidłowe funkcjonowanie we własnym obszarze działalności gospodarczej i pozwalająca skoncentrować się na sprzedaży swojego produktu lub usługi bez potrzeby absorbowania się w zawiłe i często niezrozumiałe procedury prawne.Pragniemy stworzyć naszym klientom jak najlepsze warunki do rozwoju ich działalności oraz zabezpieczyć ich przed negatywnymi skutkami nieznajomości prawa i nieuczciwymi kontrahentami. W tym zakresie chcemy być wiodącą na rynku, niezależną kancelarią prawniczą.

 
partner